KONST / Litografier / Färglitografi 10256016
nr 1025 6016
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, Bert Håge Häverö (1932-2014), 237/360, signerad, motivet: 40x56
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 14 mars 2016
kl 18:04:16
14/3 16:49:43
14 mar
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö